Alegrosz.pl to polska, innowacyjna platforma finansowania społecznościowego o globalnych aspiracjach. Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie - Pożyczkobiorcy, szukającego najtańszego finansowania swoich wydatków, potrzeb i planów jak również dla Ciebie – Pożyczkodawcy chcącego bezpiecznie i efektywnie pomnażać swój kapitał, uzyskując bezkonkurencyjne stopy zwrotu z tytułu pożyczania pieniądza.

Zasada działania jest bardzo prosta i przystępna, znasz ją z popularnych serwisów aukcyjnych z całego świata z tą różnicą, że naszymi Użytkownikami są Pożyczkobiorcy i Pożyczkodawcy, którzy za pośrednictwem Alegrosz.pl mogą zawierać umowy pożyczek.

Wystarczy, że założysz konto Użytkownika i wystawisz aukcję pożyczkową lub ofertę udzielę pożyczki. Możesz również odpowiadać na aukcje lub oferty wystawione przez innych Użytkowników.

W trakcie zakładania konta użytkownika platforma automatycznie utworzy dla Ciebie darmowy systemowy rachunek rozliczeniowy funkcjonujący wyłącznie w Alegrosz.pl tj. subkonto, za pośrednictwem którego będziesz mógł  pożyczać i udzielać pożyczek.

To proste i bezpieczne, spróbuj! Dołącz do społeczności Alegrosz.pl!

Poniżej dowiesz się krok po kroku jak korzystać z platformy i znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.Poniżej dowiesz się krok po kroku jak korzystać z platformy i znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.